Înregistrare   •  Am uitat parola   •  Ajutor

Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect in ziua nuntii?

Fiorynna

Data nunţii: 26/09/2009
Judeţ: Valcea
Rochia mea: -
Restaurant: d'amic - rm varcea
Vizualizare profil

Re: Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect in ziua nuntii?

Mesajde Fiorynna » 05/08/2009 9:07 am

Salut ... Imi doresc sa castig acest concurs, sunt motivata cu atat mai mult cu cat in meseria mea lucrez cu asa ceva ,dar din pacate eu nu am reusit niciodata sa stau sa ma relaxez cu o impachetare :) . Sunt mandra ca am reusit pe cont propriu sa mai dau cateva kg jos , numai ca acum ar trebui definitivata treaba ...castigul acesta ar fi perfect

irinaioan

Data nunţii: 25/04/2010
Judeţ: Iasi
Rochia mea:paraguay
Restaurant: -
Vizualizare profil

Mesajde irinaioan » 05/08/2009 9:09 am

Buna tuturor!

Cred ca fiecare fata si-ar dori sa castige acest concurs! Fiecare femeia si-ar dori macar cateva minute de rasfat pentru ea, mai ales inaintea nuntii sale.. Imi doresc sa castig acest concurs in primul rand pentru mine, in al doilea rand pentru nunta care va avea loc in cateva luni, dar nu in ultimul rand pentru viitorul meu sot..
Cred ca cea mai potrivita dintre metodele de slabire care mi s-ar potrivi este Absolut Slim, deoarece este o metoda cu beneficii rapide, dar si vizibile in acelasi timp.. Acest pachet cred ca fiecare femeie si l-ar dori..
Sunt sigura ca am nevoie de acest pachet, pentru a arata cat mai bine in ziua nuntii...
Va multumesc sansa de a participa la acest concurs!
Bafta tuturor!..Irina Draganescu

Alekxandra

Data nunţii: -
Judeţ: BUCURESTI
Vizualizare profil

Mesajde Alekxandra » 05/08/2009 9:26 am

Eu imi doresc ca la nunta mea.. care se tot apropie.. sa arat super..
Din pacate, din cauza programului de lucru plus facultate si mancatul in fuga, m-a facut sa pun pe mine un strat destul de grosut... care trebuie eliminat urgent..
Ca sa nu mai zic ca ieri am fost la doctor si a zis ca nu imi zice ca-s obeza ca supraponderal suna mai fancy :lol: si mi s-a spus sa slabesc 7 kg urgent... (eu am 1.62 si 68 kilograme)..
Asa ca cel mai potrivit pentru mine este ceea ce ma poate ajuta sa imi indeplinesc atat visul meu cat si al doctoritei :)

Leo

Data nunţii: 12/09/2009
Judeţ: Iasi
Rochia mea: diva - ivory
Vizualizare profil

Mesajde Leo » 05/08/2009 9:35 am

OOOOO....da sunt pregatita...iar celulita mea e si mai pregatita sa dispara.....normal ca dupa programul sedentar pe care il duc de 3 ani .....<<ea>>...urata si inestetica e acolo ....asa ca mi s-ar potrivi de minune un tratament anticelulitic complet .....Rasfoind oferta de la Onyx Spa masajul de relaxare ar fi cireasa de pe tort ...ca sa nu mai zic de tratamentul facial.....ah...acea minune pe care doar o cosmeticiana priceputa o face cu fata ta.
Sincer...mi-as fi dorit sa imi fac cadou inainte de nunta..un pachet ca acesta dar ...asa cum am renuntat la multe alte lucruri din cauza bugetului redus de criza.....am renuntat de mult si la gandul ca voi fi cu adevarat rasfatata inainte de nunta.
Cine stie..... poate cineva acolo ma mai iubeste si pe mine.
felicitari tuturor celor care lucreaza in centrele de infrumusetare....VOI faceti cu adevarat femeile fericite.
Multumesc.

rricarda2003

Data nunţii: 26/09/2009
Judeţ: Cluj
Rochia mea: la sposa del amor - prices
Restaurant: tusa
Vizualizare profil

Mesajde rricarda2003 » 05/08/2009 9:40 am

Buna sunt o viitoare mireasa
am mai citit despre Onyx Spa
calitatea si rezultatele sunt excelente dupa cate am citit si am auzit de la fete care au incercat.ma gandesc si eu la un tratament de genu acum inainte de nunta dar sunt prea multe cheltuieli de nunta si avand in vedere ca nunta o fac doar eu si mirele pe fortele noastre pt ca nu avem sprijin din partea familiei nu ma pot intinde la un asfel de tratament pentru moment ramane doar un vis dar dupa nunta cu siguranta il voi incerca. Miresicile cu o situatie materiala mai buna va recomand sa incercati pt ca veti avea o multumire si o sadisfactie. si bafta la toate miresicile care participa la concur sa castige miresica care are mai mare nevoie.
pa

Piscotel

Data nunţii: -
Judeţ: Arges
Rochia mea:piccola
Vizualizare profil

Mesajde Piscotel » 05/08/2009 9:42 am

Eu nu ma mai marit pentru ca iubitul meu s-a speriat si a fugit. :( Asta e! Viata merge inainte. Tocmai din acest motiv fac mult sport si am si mai multa grija de mine, ca sa-i arat ce a pierdut. :lol: Daca as castiga acest pachet de ingrijire ar fi si mai simplu sa ma mentin, totusi cred ca mie mi se potrivesc sedintele de electrostimulare si absolut slim. ;) Multa bafta tuturor!

Angeli

Data nunţii: 03/10/2009
Restaurant: floare de cactus
Vizualizare profil

Mesajde Angeli » 05/08/2009 9:57 am

Cu siguranta orice femeie stie ca in ziua cea mare TOTI OCHII vor fii indreptati spre ea.
Pentru mine subiectul a slabi nu intra in discutie.Ma simt bine, arat bine, ma simt iubita ,ma simt frumoasa si asta o vad zi de zi in ochii celui care ma priveste si este alaturi de mine .
Asa ar trebui sa simta orice femeie care a decis sa faca pasul cel mare si are alaturi de ea barbatul potrivit care stie sa o aprecieze .Insa e adevarat ca o data cu pregatirile pentru nunta nervii si stresul acumulat isi spun cuvantul.Deaceea eu nu as refuza si recomand cu caldura un Masaj revigorant de la Onyx Spa. Acest masaj benefic ne va ajuta cu siguranta sa ne relaxam, sa eliminam oboseala din corpul nostru si sa gonim nervii adunati :d.Trebuie sa ne oferim acest rasfat pentru ca meritam :) .In rest sa fim sanatoase si iubite . Doresc fiecarei femei sa aiba o nunta de vis !

nicoletalavinia

Data nunţii: 20/09/2009
Judeţ: Constanta
Rochia mea: decosta - 1167
Restaurant: delfinul
Vizualizare profil

Mesajde nicoletalavinia » 05/08/2009 9:58 am

Buna,
pregatita sufleteste pentru ziua nuntii,sunt ,dar ca sa arat perfect in ziua nuntii nu cred ca as avea cum,avand in vedere ca am destule kg in plus fata de cat ar trebui de fapt sa am, iar nunta vine cu pasi foarte rapizi. mai este putin pana in septembrie si stresul pune stapanire p mine. insa un tratament de electrostimulre cred ca m-ar ajuta suficient cat sa ma simt mai bine, sa ma relaxeze un pic si sa mai scada si din kg care stau in plus pe mine,deci ar fi un 3 in 1 pentru mine.ar fi super sa am parte de un asemenea rasfat inainte de nunta! insa ramane la alegerea dumneavostra dak l-as merita. oricum ati avut o idee foarte buna cu acest concurs.este un ajutor fff benefic.multumesc.

nicollgeo

Data nunţii: 19/09/2009
Restaurant: casa luminita
Vizualizare profil

Mesajde nicollgeo » 05/08/2009 10:04 am

La cate pregatiri facem, si cate alergaturi cred ca suntem, toate viitoarele miresici, pregatite sa aratam perfect in ziua cea mare. Un rasfat pentru corp si minte este tot ce avem nevoie si acest pachet de infrumusetare vine atunci cand ai mai mare nevoie de incurajare. Sa fie cu noroc si sa faca 6 miresici f fericite.

psypesy

Data nunţii: 03/07/2010
Restaurant: padina ursului
Vizualizare profil

Mesajde psypesy » 05/08/2009 10:08 am

Buna,

Eu sunt Andreea, sunt din Bucuresti si azi am aflat despre acest concurs. Am 1.65 si 70 de kg .... sunt intr-adevar mai plinuta insa nu exagerat ...iubitul meu cand ma alinta imi spune "printesa mea" si ma simt ca o printesa... insa imi doresc enorm sa castig acest concurs sa vad si eu cum e sa fii printesa... spa, masaj...sunt lucruri pe care nu le-am facut niciodata pana acum si imi doresc sa fiu alintata asa... Am foarte mare grija de mine acasa... imi ingrijesc pielea, parul...insa nimic nu cred ca se compara cu momentele in care altcineva se ingrijeste de tine... mereu am vrut sa fac lucrurile astea insa ori nu am avut timp, ori nu am avut bani ... as vrea sa fie acesta inceputul meu :)

Multumesc pentru ca mi-ati dat ocazia sa ma exprim.... si mult succes tuturor... :)

AnteriorUrmătorul