Înregistrare   •  Am uitat parola   •  Ajutor

Castiga doua vouchere pentru tratamente corporale

alexuta

Data nunţii: 18/07/2010
Judeţ: BUCURESTI
Rochia mea: -
Restaurant: American Beer House
Vizualizare profil

Re: Castiga doua vouchere pentru tratamente corporale

Mesajde alexuta » 27/09/2009 12:17 am

si pe mine m-ar ajuta astfel de sedinte, mai ales ca ar fi o experienta de neuitat, nu am mai fost la saloane de genul acesta din varias motive (identice cu cele ale forumistelor). multa bafta tuturor

just_me13

Data nunţii: 22/08/2010
Judeţ: Dolj
Restaurant: -
Vizualizare profil

Mesajde just_me13 » 27/09/2009 6:47 pm

admin scrie:OFERITE DE NATY'S BEAUTY CENTER

Ce trebuie sa faci?

Pentru a participa la concurs trebuie sa raspunzi la intrebarea: "Spune-ne 3 motive pentru care iti doresti sa urmezi tratamentele corporale oferite de NatysBeautyCenter?"

Concursul se desfasoara in perioada 23.09.2009 - 01.10.2009

Premiile sunt urmatoarele:

LOCUL I
- 5 sedinte electrostimulare
- 5 sedinte ultra-sono-corporal
- 5 sedinte impachetari cu termosudatie

LOCUL II
- 2 sedinte sedinte vacuum
- 3 sedinte ultra-sono-corporal
- 3 sedinte electrostimulare

Castigatoarele vor fi anuntate pe data de 02.10.2009 pe forum. De asemenea, vor primi un e-mail prin care vor fi anuntate ca au castigat.

Naty's Beauty Center isi rezerva dreptul de a selecta castigatoarele.

P.S. Daca in termen de 2 saptamani de la anuntarea castigatoarelor, acestea nu isi vor revendica premiul, vor fi desemnate in locul lor alte castigatoare.

Locul 1: Vreau doar sa arat superb in rochia de mireasa :)
Locul 2: Vreau sa ma vad in oglinda altfel , sa ma simt slaba , sa nu ami visez :)
Locul 3: Vreau sa vad bucuria viitorului meu sot ...

Loc- Motiv ^^
Nu conteaza cum esthi fericita !

MERCORE

Data nunţii: -
Vizualizare profil

Mesajde MERCORE » 28/09/2009 2:57 pm

Buna,

Eu as dori sa castig cele 2 vouchere deoarece am nascut de curand si nu reusesc sa slabesc foarte mult doar cu diete si chiar daca as reusi pielea mea nu arata asa bine, nu mai spun ca ma duc la servici si a trebuit sa imi fac o noua garderoba deoarece nu ma mai incapea nimic dupa nastere. Imi doresc foarte mult sa castig . Succes tuturor participantelor. Multumesc frumos.

aurelia50

Judeţ: Satu Mare
Vizualizare profil

Mesajde aurelia50 » 28/09/2009 9:44 pm

tanyka_21 scrie:1. Nu am mai luat parte niciodata la astfel de sedinte si mi-ar placea foarte mult sa incerc. :oops:
2. As avea nevoie de cateva momente de relaxare.
3. Imi place sa experimentez lucruri noi. :)

Imi doresc foarte mult sa castig deoarece nu am fost nicioodata la un tratament la un salon..deoarece am mare nevoie sa slabesc putin ,intru-cat dietele nu ma ajuta foarte mult,si ar fi o expierenta pentru mine.deoarece si lipsa banilor ma impiedica sa fac tratamente,si sa nu uit a fii nespus de fericita ar fii o amintire la cei 52 de ani. :D :) ;) 8-) :oops: :P :x :lol: :cry:

brunetteant

Vizualizare profil

Mesajde brunetteant » 29/09/2009 12:02 am

1 .Imi place sa experimentez Lucruri Noi
2.Nu am Incercat pana acum
3.Simt nevoia de O mica Relaxare:X

lylya

Judeţ: Mehedinti
Vizualizare profil

Mesajde lylya » 29/09/2009 1:46 am

Pana acum cativa ani, am avut o greutate aproximativ constanta....50-52 de kg. Daca vedeam o fata mai plinuta imi spuneam ca eu nu as putea accepta asta ca nu voi permite sa se intample asta.Si totusi.....acum cand ma privesc in oglinda nu-mi vine sa cred ce vad...am 64 de kg. Totul a inceput acum aproximativ 2 ani cand datorita unor probleme de sanatate cauzate de o mare lipsa de calciu.....am urmat diverse tratamente consumand calciu sub diverse forme. Acest lucru a avut bineinteles urmarile sale...si uite asa am ajuns la greutatea de acum si nu mai pot sa mai slabesc. La 32 de ani nu mai nici asa usor ca pana acum......Acesta este motivul pentru care imi doresc foarte mult acest premiu...

Maryanna

Judeţ: Sibiu
Vizualizare profil

Mesajde Maryanna » 29/09/2009 6:20 pm

Buna, ma numesc Mariana si de cand ma stiu ma lupt cu cateva kilograme in plus de care nu pot sa scap cu nici un fel :( . As dori sa arat bine pentru viitorul meu sot, la cununia civila de anul viitor. Stiu bine ce beneficii au aceste tratamente, dar nu am fost niciodata la un astfel de salon deoarece nu imi permite situatia financiara. As fi cea mai fericita mireasa din lume daca as scapa de colacei si de burtica :cry: , astfel incat sa arat bine la nunta noastra si sa il fac pe viitorul sot mandru de mireasa lui. Va pup...

CERNAT ANA MARIA

Data nunţii: 21/08/2010
Judeţ: Galati
Vizualizare profil

Mesajde CERNAT ANA MARIA » 04/10/2009 12:35 pm

admin scrie:OFERITE DE NATY'S BEAUTY CENTER

Ce trebuie sa faci?

Pentru a participa la concurs trebuie sa raspunzi la intrebarea: "Spune-ne 3 motive pentru care iti doresti sa urmezi tratamentele corporale oferite de NatysBeautyCenter?"

Concursul se desfasoara in perioada 23.09.2009 - 01.10.2009

Premiile sunt urmatoarele:

LOCUL I
- 5 sedinte electrostimulare
- 5 sedinte ultra-sono-corporal
- 5 sedinte impachetari cu termosudatie

LOCUL II
- 2 sedinte sedinte vacuum
- 3 sedinte ultra-sono-corporal
- 3 sedinte electrostimulare

Castigatoarele vor fi anuntate pe data de 02.10.2009 pe forum. De asemenea, vor primi un e-mail prin care vor fi anuntate ca au castigat.

Naty's Beauty Center isi rezerva dreptul de a selecta castigatoarele.

P.S. Daca in termen de 2 saptamani de la anuntarea castigatoarelor, acestea nu isi vor revendica premiul, vor fi desemnate in locul lor alte castigatoare.
am inteles ca pe 2 se afiseaza castigatoarele!!! nuuu??? care sunt castigatoarele ca suntem pe data de 4 si nici un castigator!!! sau e vrajeala???

monique76

Data nunţii: 05/06/2010
Vizualizare profil

Mesajde monique76 » 08/10/2009 7:29 pm

Buna.
In primul rand trebuie sa multumesc organizatorilor concursului pentru premiul I !!!
Si in al doilea rand trebuie sa spun tuturor celor care au participat ca intr-adevar e "pe bune":)
Am fost sunata zilele trecute pentru confirmare si incepand de saptamana viitoare voi merge la sedinte de tratament corporal. Va tin la curent cu evolutia ;)
Va pup,
Monica

monique76

Data nunţii: 05/06/2010
Vizualizare profil

Mesajde monique76 » 20/10/2009 10:21 am

hello everybody!
Am fost aseara la prima sedinta de tratament corporal. M-am lasat prada senzatiilor produse de aparatul de electrostimulare (simti cum lucreaza fiecare muschi fara ca tu sa faci cel mai mic efort, si mai mult decat atat poti mari intensitatea "curentilor" pana la limita suportabilitatii...) dupa care am avut parte de cel mai "cald" moment din viata mea: 1 ora de stat sub termocuverta dupa ce am fost masata pe piele in zona abdominala, solduri si coapse cu crema de termosudatie si impachetata, in cel mai adevarat sens al cuvantului, in folie de plastic. Pielea avea un aspect extrem de placut la atigere dupa toate aceste tratamente. Sa speram ca se vor vedea efectele si in centimetri.
Fetele de la salon sunt foarte dragute si foarte atente cu clientele. Salonul este curat, frumos amenajat si bine dotat. Dar cel mai important (pentru mine) este central si gasesti locuri de parcare in zona :)
Toate cele bune tuturor

AnteriorUrmătorul