Înregistrare   •  Am uitat parola   •  Ajutor

Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect in ziua nuntii?

admin
Site Admin

Data nunţii: -
Judeţ: -
Rochia mea: -
Restaurant: -
Vizualizare profil

Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect in ziua nuntii?

Mesajde admin » 31/07/2009 9:55 am

Oricat de bine ai arata intotdeauna este loc de mai bine mai ales in ziua nuntii cand totul trebuie sa tinda spre perfectiune.

La acest lucru ne-am gandit si noi cand ti-am pregatit in “complicitate” cu Onyx Spa un concurs menit sa-ti mai indeplineasca, in aceasta perioada, inca un vis: acela de a avea un trup frumos!

Spune adio celulitei, colaceilor si pregateste-te sa intri in competie.

Ce poti castiga mai exact?

LOCUL 1 - Un pachet ONYX DREAM TOUR

Ce contine:
masurarea gradului de celulita
- 1 sedinta detox spa
- 1 sedinta electrostimulare
- 1 sedinta electrostimulare tunel ELS18
- 1 sedinta absolut slim
- 1 sedinta vibromatique
- 1 sedinta masaj relaxare
- 1 sedinta tratament facial

Totul va incepe cu masurarea gradului de celulita. Cell meter-ul iti va indica foarte corect, exact in zonele care te intereseaza, cat de repede si cum se va rezolva mica ta "problema". Urmeaza detoxifierea si electrostimularea cand desi vei sta intinsa si relaxata, muschii tai vor munci de zor 45 de minute ca si cum ai fi stat 1 ora pe banda de alergat si alte 2 ore ai fi facut abdomene si genuflexiuni.

Ca sa-ti tragi sufletul putin dupa atata "efort" te asteapta o impachetare cu scortisoara la tunelul electromagnetic ELS 18. Te linistesti, te relaxezi si scapi de celulita. Pentru a scapa definitiv de acest inamic al pielii te vei rasfata si cu un tratament de 5*. ABSOLUT SLIM este ceea ce-ti trebuie pentru a scapa repede de celulita. Si o sa vezi asta pe loc.

Incearca si VIBROMATIQUE. Acest aparat este ca un CTC pentru celulita. Daca pana in acest punct s-a intamplat sa scape vreun firicel de celulita, vibromatique ii vene imediat de hac.

In final rasfatul desavarsit... fiecare centimetru al trupului tau va fi masat si tratat imparateste cu uleiuri aromatice si terapeutice. Un masaj de relaxare unic - marca ONYX SPA.

Dupa masajul de relaxare te asteapta un ceai de iasomie. Cosmeticiana are nevoie de putin timp pentru a-ti pregati tratamentul facial ce-ti va pune stralucirea si pe chip. Fie ca este o masca de aur, o masca pe baza de ciocolata sau caviar, la final te vei simti un alt om. Crezi ca e un vis? NU. E realitate la ONYX SPA.

LOCUL 2-6:
- 5 vouchere cu reducere de 40% la orice tratament de slabire, pe parcursul lunii august.

Pentru a intra in concurs trebuie sa intri pe forum si sa raspunzi la intrebarea “Ce tratament de slabire de la OnyxSpa ti se pare cel mai eficient pentru tine?”.

Participantele care vor oferi cele mai argumentate sase raspunsuri vor fi desemnate castigatoare. Onyx Spa isi rezerva dreptul de a selecta castigatoarele.

Concursul de desfasoara in perioada 31.07 – 10.08.

http://www.onyxspa.ro

Castigatoarele concursului sunt:

Locul 1:

Nicoleta Mircea (nikoleta)

Locul 2 - 6:

abuhaencei
elenap
annaghita
bitzu
oanniyi

alina

Data nunţii: 13/06/2009
Judeţ: BUCURESTI
Rochia mea: decosta
Restaurant: pietroasele, buzau
Vizualizare profil

Re: Onyx Spa: Esti pregatita sa arati perfect in ziua nuntii?

Mesajde alina » 03/08/2009 12:35 am

Buna tuturor,

In ultima perioada am fost foarte stresata si cu jobul; desi a trecut nunta in continuare programul meu a fost super incarcat si ajung acasa numai pe la 9-10 seara. Chiar cred ca am nevoie de acest pachet. Pana acum am mai fost la sedinte de electrostimulare si tunel si pot spune ca m-au ajutat insa datorita programului incarcat nu am mai putut ajunge.
Din cate vad si sedinta de super slim pare foarte interesanta...Ce mai, recunosc, am nevoie de toate :D

Abia astept rezultatele concursului !

YEU_BOBO

Data nunţii: 26/09/2009
Rochia mea: nanette - dantela, scurta
Restaurant: villa rodizio, bucuresti
Vizualizare profil

Mesajde YEU_BOBO » 03/08/2009 9:46 am

buna ziua!
De ce imi dorest sa castig acest concurs? Toate fetele si-ar dori! Cred ca fiecare are nevoie de clipe de rasfat si mai ales inaintea nuntii, care este un eveniment unic in viata noastra. Am trecut prin foarte multe probleme in ultimul an de zile, dar alaturi de sotul meu am trecut cu bine peste toate. Imi doresc sa castig acest concurs pentru a arata cat mai bine ca mireasa si pentru sotul meu. Nu am mai fost niciodata la un spa si nici nu am facut nici un fel de tratament corporal, de aceea mi-asi dori inainte de nunta sedinta absolut slim si un tratament facial, dar nici celelalte tratamente nu ar strica. :D
Astepte cu nerabdare rezultatul!
:D

elenap

Data nunţii: 17/07/2010
Rochia mea: aire barcelona - belga
Restaurant: complex rin otopeni
Vizualizare profil

Mesajde elenap » 03/08/2009 10:46 am

Buna,

Nunta mea va avea loc anul viitor, dar asta nu ma impiedica sa imi doresc sa arat perfect in fiecare zi pana atunci si dupa aceea. Fiecare femeie trebuie sa aiba grija de ea pentru ea in primul rand, dar si pentru jumatatea ei si asta trebuie sa se intample zi de zi, nu numai cu ocazia unui eveniment special.

Am citit descrierea diverselor programe si metode de slabire oferite de OnyxSpa si cred ca cel mai potrivit pentru mine ar fi ABSOLUT SLIM. Dupa parea mea, ABSOLUT SLIM este o metoda de slabire complexa si completa, cu beneficii multiple, dar, cel mai important, cu efecte vizibile si rapide.

Daca ABSOLUT SLIM este acel ceva la care visam toate si care ne poate face sa aratam perfect fara efort, atunci pachetul oferit castigatoarei acestui concurs este un adevarat rasfat pentru trup si pentru suflet pe care il merita toate femeile.

Bafta tuturor!
Elena

andra_elena_champ

Data nunţii: 31/10/2009
Judeţ: Prahova
Vizualizare profil

Mesajde andra_elena_champ » 04/08/2009 9:32 am

Nu as putea spune ca nu arat asa cum ar trebui...dar un asemenea pachet arata mai mult deecat tentant si mai mult decat atat orice mireasa isi doreste petru ACEA ZI sa fie PERFECTA.

nikoleta

Data nunţii: 24/10/2009
Rochia mea:premier
Restaurant: hilton sibiu
Vizualizare profil

Mesajde nikoleta » 04/08/2009 10:20 am

Salutare tuturor !!!

Toate meritam macar o clipa de rasfat pentru ca suntem cu adevarat speciale, ar ziua nuntii este cea in care ne simtim unice. Pe 24 octombrie 2009 voi trai intens aceste sentimente, asadar ma alatur voua, celor care care isi doresc sa arate perfect in ziua nuntii.

Bafta tuturor !

Nicoleta Mircea

ALEXANDRAEBA

Data nunţii: 11/07/2010
Judeţ: Valcea
Vizualizare profil

Mesajde ALEXANDRAEBA » 05/08/2009 2:32 am

Ma bucur ca am avut ocazia sa gasesc acest site unde totul este minunat si unde gasesti tot ce iti doresti!Am doar 20 de ani,dar anul viitor in iulie doresc sa ma casatoresc cu cel mai minunat baiat!!!Locuiesc in Horezu si fiind la facultate in Sibiu nu am avut ocazia sa merg niciodata intr-un SPA!Imi doresc enorm sa castig,as fi cea mai fericita...cred ca visul unei fete este sa se vada in rochie de mireasa si acea zi sa fie una speciala...

marianad

Data nunţii: 05/09/2009
Restaurant: ramada parc
Vizualizare profil

Mesajde marianad » 05/08/2009 8:33 am

Imi doresc sa arat foarte bine si poate cu ajutorul Karena voi reusi.
Mariana

abuhaencei

Data nunţii: 10/10/2009
Restaurant: Queen, Calarasi
Vizualizare profil

Mesajde abuhaencei » 05/08/2009 8:53 am

Buna fetelor,
cel mai mult m-ar incanta absolut slim, avand in vedere ca nu sunt multumita cu imaginea mea si nici nu am timp pana in nunta sa mai fac ceva..adica in 2 luni! Sincer as avea nevoie de intreg pachetul...dp 14h de munca pe zi si stress as vrea clipe de rasfat, ca sa arat minunat in ziua nuntii!

nikoleta

Data nunţii: 24/10/2009
Rochia mea:premier
Restaurant: hilton sibiu
Vizualizare profil

Mesajde nikoleta » 05/08/2009 9:01 am

- 1 sedinta detox spa ? - 1 sedinta electrostimulare? - 1 sedinta electrostimulare tunel ELS18? - 1 sedinta absolut slim? - 1 sedinta vibromatique? - 1 sedinta masaj relaxare? - 1 sedinta tratament facial ? TOATE merita incercate, pentru ca efectul este sublim.

Următorul