Înregistrare   •  Am uitat parola   •  Ajutor

Castiga o rochie de 1500 de euro cu Sposa dell Amore!

gabriela chirea

Data nunţii: 26/07/2010
Judeţ: -
Rochia mea: -
Restaurant: -
Vizualizare profil

Re: Castiga o rochie de 1500 de euro cu Sposa dell Amore!

Mesajde gabriela chirea » 13/07/2009 4:40 pm

Buna,
Numele meu este Gabriela si va multumesc din sufletelul meu de viitoare mireasa pt acest concurs mununat! Ador colectia San Patrick si de vreun an de zile tot vizualizez aceste modele, dar pana acum nu speram sa ma imbrac in San Patrick in cel mai fericit moment al vietii:) Acum sunt fericita ca pot spera sa castig una dintre minunatiile acestea. Acum sa va marturisesc ce model m-a fascinat si mi-a daruit emotia unei mirese indragostite pana peste cap, care doreste sa fie "cea mai frumoasa, cea mai stralucitoara si cea mai gingasa femeie" in acea zi. Rochita se numeste Papillon, colectia 2009 si consider ca este modelul care ma avantajeaza cel mai mult, imi pune in evidenta in mod spectaculos silueta si de ce nu, ma arata mai inalta (pt ca sunt mignona).
Sper sa castig pt ca mi-o doresc enorm,
Multumesc!

mariana82

Data nunţii: -
Judeţ: BUCURESTI
Vizualizare profil

Mesajde mariana82 » 13/07/2009 5:00 pm

a fost foarte greu sa aleg ceva... sunt toate asa de frumoase, si totusi modelul 34 din colectia 2009 mi se pare cea mai frumoasa rochie... e asa de simpla si de rafinata in aceelasi timp :)

bambola

Vizualizare profil

Mesajde bambola » 13/07/2009 5:25 pm

Buna,
Ma numesc Diana. Nu-mi venea sa cred ca as putea castiga o rochie de mireasa de la San Patrick....e prea de tot, prea frumos, ceva ce eu nu imi pot permite...am emotii inca de acum, iar maine ma voi duce acolo unde se va face extragerea :D ...mi-a luat ceva timp sa ma decid, rochitele sunt absolut superbe, cea care mie mi-a placut cel mai mult si cred ca ma reprezinta este Pampa,.......sper din suflet sa o castig.....ar fi minunat!!!am emotiiiiii....sper sa o port in ziua nuntii mele. Casa de piatra tuturor celor care se casatoresc anul acesta si sper ca rochita sa poarte mult noroc castigatoarei...Bafta fetelor!!

adina2206

Data nunţii: 07/11/2009
Judeţ: Tulcea
Rochia mea: - - party
Restaurant: atlanis(marinarul)
Vizualizare profil

Mesajde adina2206 » 13/07/2009 5:55 pm

Buna ma numesc Adina.

Ok sunt foarte multe rochii care-mi plac si mi-au facut cu ochiul ca mi-a luat ceva timp sa ma decid, insa cand am ajuns la pag 78, 2009 m-am hotarat... Modelul Party mi-a placut fff mult, este exact ceea ce mi-am dorit si ce ma avantajeaza cel mai bine. Sper din suflet sa o castig...ar fi mult prea frumos!
Le doresc mult mult noroc tuturor participantelor !!!

Roxana-Stefania

Data nunţii: 07/11/2009
Judeţ: Iasi
Restaurant: traian
Vizualizare profil

Mesajde Roxana-Stefania » 13/07/2009 6:02 pm

Salut!
Din colectia 2009 cel mai mult mi-a placut rochia Pagoda. De ce? Nu as putea sa spun exact, doar ca rochia de mireasa trebuie sa fie... diferita. Trebuie sa fim altfel decat in zilele obisnuite, e ziua noastra si de aceea e bine sa fim speciale. O rochie de printesa pentru o noapte de vis, dupa care totul revine la realitate...

monik

Data nunţii: 19/09/2009
Judeţ: Neamt
Restaurant: condor
Vizualizare profil

Mesajde monik » 13/07/2009 7:08 pm

Off, tot incerc sa-mi aleg cuvintele ca poate voi avea si eu o farama de noroc sa-mi transform nunta intr-un vis.....in septembrie este marele eveniment si as da orice sa castig una din acele rochii deoarece, toate depasesc realitatea posibilitatilor mele .....iar daca tot e sa aleg optez spre portugal deoarece e simpla,eleganta nu are nici trena, lucru care de ce sa nu recunosc m-ar cam incomoda la dansat ;),si are acel ceva care imi spune ca e pentru mine :) .......sunteti super tari si sa fiti mandri de voi pt ca doamnele care au acest mare noroc va garantez ca sunt cele mai fericite femei de pe pamant.Va pup si bafta tuturor pentru ca sunt convinsa ca toate ne dorim din tot sufletul sa fim alesele.... :(

ana_maria

Judeţ: Brasov
Vizualizare profil

Mesajde ana_maria » 13/07/2009 7:09 pm

Buna,
Numele meu este Ana-Maria. Am vizitat site-ul: www.sanpatrick.com, iar rochia care mi-a placut este: PUENTE.
Motivele pentru care am ales aceasta richie sunt simple: 1. consider ca ma reprezinta, 2. pentru ca este simpla si sofisticata, 3. pentru ca este clasica si moderna... pentru ca este un vis.
Numai bine,

constantina

Judeţ: Ialomita
Rochia mea: sposa del'amore - prada
Vizualizare profil

Mesajde constantina » 13/07/2009 7:40 pm

Este simplu....Imi place,aceasta rochie de la San Patrick,Pardo,colectia 2009 ... si mi-o doresc pt ziua nunti mele.

constantina

Judeţ: Ialomita
Rochia mea: sposa del'amore - prada
Vizualizare profil

Mesajde constantina » 13/07/2009 7:47 pm

Toate rochile de la San Patrick Imi plac, si cele de la Sposa del' Amore.dar gandul imi ramane tot la Pardo,Daca ar fi sa castig , nu m-ar deranja daca as castiga una din rochile mentionate in mesajee mele anterioare care sunt la fel de frumoase.Stiu ca nu-mi permit aceste rochi la preturile acestea,asa ca :"vb aceea sa mai avem si pretenti ' daca e una din 3 e bine si asa decat deloc.

papillon_86

Data nunţii: 17/07/2010
Vizualizare profil

Mesajde papillon_86 » 13/07/2009 7:55 pm

ENIGMA, ENGMA, ENIGMA...pana acum totul mi se parea o adevarata enigma in ceea ce priveste rochia de mireasa, intrucat nu am gasit nimic care sa-mi satisfaca dorintele.
Dar modelul Enigma (nr.19, San Patrick 2010) pur si simplu si m-a luminat: am gasit-o in sfarsit si sunt sigura ca imi va veni ca turnata! Dantele fina, spatele decoltat (ff sexy)... croiala pe corp...imi vor pune in evidenta toate atuurile si ma voi simti Eleganta, Stralucitoare, Unica. ESTE FABULOASA!
Va multumesc pt sansa de a o castiga si pentru emotiile care ma cuprind la gandul ca s-ar putea sa fiu o ENIGMATICA cand ii voi spune DA iubitului meu!!!

AnteriorUrmătorul