Înregistrare   •  Am uitat parola   •  Ajutor

Castiga o rochie de 1500 de euro cu Sposa dell Amore!

admin
Site Admin

Data nunţii: -
Judeţ: -
Rochia mea: -
Restaurant: -
Vizualizare profil

Castiga o rochie de 1500 de euro cu Sposa dell Amore!

Mesajde admin » 10/06/2009 12:30 am

Acum ai sansa de a castiga o rochie de mireasa din colectia San Patrick 2009 in valoare de 1500 de euro oferita de Sposa dell Amore!

Desfasurarea concursului:
Ca si la precedentul concurs, va trebui sa urmezi cativa pasi simpli:

- intra pe situl www.sanpatrick.com, si alege-ti modelul de rochie de mireasa din colectia 2009 care iti place cel mai mult.
- intra apoi pe forumul Karena, creaza-ti un cont si intra in subiectul destinat concursului.
- raspunde la topicul cu concursul, spunene ce model de rochie ti-ai ales si ce ti-a placut cel mai mult la aceasta rochie.

Premiul:

- locul I - consta in castigarea sumei de 1500 de euro!

Aceasta suma pe care o poti folosi la achizitionarea unei rochii de mireasa de la Sposa dell Amore. Astfel, daca tu vrei o rochie care costa 1700 de euro, vei plati doar diferenta de 200 euro, iar daca rochia costa mai putin de 1500 euro vei putea lua doar rochia, fara sa poti primi diferenta in bani pana la 1500 euro.

Perioada de desfasurare a concursului este 10.06.2009 - 13.07.2009.

Stabilirea celor doua castigatoare se va face prin tragere la sorti pe data de 14.07.2009. Vestea buna este ca poti asista si tu la extragere, pentru a te convinge ca aceasta se face corect.

Tot ce trebuie sa faci este ca in data de 14 iulie, la ora 14, sa vii la magazinul Sposa dell Amore din Str. Lipscani nr 77, Galeriile Voaleta, et 5 (la iesirea din pasajul pietonal - vis-a-vis de fostul magazin Bucuresti). Astfel vei afla, pe loc, daca te numeri printre fericitele castigatoare.

Mult succes tuturor!

monisk

Data nunţii: 28/08/2009
Judeţ: Galati
Restaurant: havana
Vizualizare profil

Re: Castiga o rochie de 1500 de euro cu Sposa dell Amore!

Mesajde monisk » 10/06/2009 12:58 am

Buna sunt monica si modelul care mi-a placut se numeste Eire din colectia san patrick 2010...e o rochie superba pe gustul meu...este ceea ce eu mi-as dori pt mine.parerea mea k orice femeie imbracata in asemenea rochie are un aer elegant si stilat, rochia fiind superba cu aplicatiile de pe ea .nush ce as putea spune mai multe.din pacate nu am putut salva o poza cu rochitza dar intrati pe site.

MarinAlina82

Data nunţii: 11/07/2009
Judeţ: Olt
Vizualizare profil

Mesajde MarinAlina82 » 10/06/2009 1:21 am

http://www.sanpatrick.com/sp2009/indexSp2009.html
Modelul Elisa,regasit in Colectia San Patrick 2010, este extraordinar... , inspirat, cu certitudine, din cele mai in voga tendinte ale modei.
Modelul, exclusivist prin desing, pune in valoare feminitatea, rafinamentul unei viitoare miresici...

ralucasweet

Judeţ: Olt
Rochia mea:novias
Vizualizare profil

Mesajde ralucasweet » 10/06/2009 1:23 am

Rochia mea preferata este Palmares, rochia cu numarul 103, din colectia 2009;
A fost.....cum sa zic? Coup de foudre....love at first sight ....dragoste la prima vedere..Si cred ca mi ar sta grozav in ea...sper sa o castig!!!!

O iubesc!!!! Asa cum il iubesc pe viitorul meu sot!!!

Cryss_al3xa

Judeţ: Timis
Vizualizare profil

Mesajde Cryss_al3xa » 10/06/2009 1:25 am

Cel mai mult mi-a placut modelul "Premier" din colectia 2009. Nu stiu de ce, dar am fost foarte atrasa de aceasta rochita!!!

elishor.me

Data nunţii: 22/08/2009
Judeţ: Buzau
Vizualizare profil

Mesajde elishor.me » 10/06/2009 1:46 am

E adevarat ca toate visam la rochia "perfecta", insa din pacate, putine isi permit acest lux. Exista insa o sansa in plus, prin concursurile organizate de Karena, prin urmare...sa speram! :)
E greu sa te decizi pe un singur model din colectia San Patrick. Le urmaresc de mult timp si nu pot descrie cat de mult mi-as dori o astfel de rochie. Dar ca sa mentionez totusi un model, as spune Prado (nr. 3/colectia 2009). De ce? Pentru ca este ..eleganta, stralucitoare, feminina, asa cum isi poate dori o mireasa...

ddyanna_18

Data nunţii: 10/10/2009
Judeţ: Giurgiu
Restaurant: hanul cosminului
Vizualizare profil

Mesajde ddyanna_18 » 10/06/2009 1:48 am

Am admirat cu atentie toata colectia 2009 de pe site-ul propus si intr-n final m-am decis: modelul Patty este preferatul meu..imbina eleganta, senzualitate, stil si cred ca ar reusi sa innobileze orice femeie..broderia fina...fundita, trena fac din acest model unul unic...o rochie perfecta pentru o seara unica!!! :D

Mihai13

Judeţ: Alba
Vizualizare profil

Mesajde Mihai13 » 10/06/2009 1:51 am

..Dupa cum toti stim un studiu a aratat ca barbati mai intai se uita la formele femei,apoi la ceea ce o imbraca.Dar in zilele noastre nu mai face omul haina ,ci haina pe om,asa ca o femeie fara haina e ca cerul ,seara,fara stele.
Din Colectia 2009,Coleccions Novia 2009,m-a atras in special modelul "Piazza",acest model ofera adevarata esenta feminina; scoate in evidenta formele minunate a unei femei ,punand-o intr-o lumina minunata.Mi-as dori ca aceea femeie,aleasa mea, sa poarte asa ceva in ziua nunti,e minunata rochia.

dedeea

Judeţ: BUCURESTI
Vizualizare profil

Mesajde dedeea » 10/06/2009 1:58 am

Buna, numele meu este Andreea si tocmai mi-am intalnit aleasa: Portal, colectia 2009! 8-)
De cand ma stiu, imi tot desenez rochia de mireasa, de fiecare data alta, insa cateva elemente raman mereu aceleasi: Spate in V, broderie discreta si pliuri la bust... Ei bine, asta m-a cucerit la Portal, este simpla, dar atrage atentia prin detalii, croiala este lejera - ceea ce inseamna foarte mult pentru mine: am de gand sa acaparez ringul! ;) - arata exact asa cum mi-am imaginat rochia pe care o voi imbraca in ziua nuntii mele! Este pur si simplu perfecta pentru mine!

alina.chituc

Data nunţii: 22/08/2009
Judeţ: Brasov
Restaurant: pivnitele rhein azuga
Vizualizare profil

Mesajde alina.chituc » 10/06/2009 2:18 am

Buna, sunt Alina. Rochia care m-a impresionat este Paramo din colectia 2009. Este exact ceea ce mi-as dori. Am fost foarte fericita cand am vazut-o. De ce? Pentru ca stiu exact ce fel de rochie imi doresc, dar pana acum n-am vazut nimic care sa-mi placa, macar. Poate sunt pretentioasa, poate sunt mofturoasa, dar nu asa ar trebui sa fim cand vine vorba de cea mai fericita zi din viata noastra? Vrem sa fie totul perfect.
Imi place foarte mult rochia aceasta deoarece vreau ceva simplu, clasic si elegant. Iar aceasta rochie are toate "calitatile" pe care le caut.
Sincer, m-am inscris la acest concurs din dorinta de a participa si nimic mai mult. Sunt sigura ca nu voi castiga pentru ca in viata mea n-am castigat nimic la concursuri sau jocuri de noroc. Nu sunt o persoana norocoasa. Important e sa fim sanatosi si fericiti sau macar cate putin din fiecare...:)
Asa ca...Multa bafta tuturor si cele mai norocoase sa castige!!!
Aly

Următorul